Lex aequitate gaudet; appetit perfectum; est norma recti — право насолоджується справедливістю, прагне до досконалості і є пануванням правого

На початку 21 сторіччя продовжує зростати світова проблема забезпечення безпеки руху на транспорті, однією, з найважливих гілок якої виявився брухливий розвіток аварійності на автомобільному транспорті.

При обранні позиції захисту при розслідуванні та розгляду в судах справ, що пов’язані з порушенням правил безпеки руху та експлуатації автомототранспорту, важливо звертати увагу:

  • на проведення судових експертиз та експертних досліджень,на аналіз ситуації пов’язану з ДТП, на діючі норми чинного законодавства і Правила дорожнього руху України,на необхідність ознайомлення з устроєм автомобіля , його окремих агрегатів, особливостей експлуатації.
  • Часто виникають спірні питання пов’язані із страхуванням автотранспортних засобів, настанням страхового випадку та страхових виплат.

Участь адвоката у таких справах, вивчення та аналіз ним матеріалів справи, подання певних доказів може усунути неточності або неповноту при їх розслідування та розгляду, що допоможе отримати позитивний результат для клієнта.