Justitia nemine neganda est — нікому не можна відмовляти в правосудді

Відповідно до ст .42 Кримінального процесуального кодексу України  підозрюваний, обвинувачений має право мати адвоката і побачення з ним до першого допиту з дотриманням умов, що забезпечують конфіденційність спілкування, мати побачення із своїм адвокатом без обмеження їх кількості та тривалості, має право на участь адвоката у проведенні допиту, слідчих  дій.

Наші адвокати здійснюють захист прав та інтересів особи на всіх етапах кримінального процесу, у разі порушення чинного законодавства ми складаємо і подаємо скарги та заяви до суду та вищих інстанцій на неправомірні дії органів досудового слідства.

Також ми відвідуємо і надаємо правову допомогу підозрюваному, обвинуваченому, засудженому, що перебуває в місцях позбавлення волі. Своєчасна участь адвоката у кримінальному провадженні на стадії досудового слідства може вплинути на результат розслідування справи на користь підозрюваної ( обвинуваченої) особи , та перешкодити незаконному застосуванню до такої особи співробітниками правоохоронних органів заходів фізичного чи психологічного впливу.

Одночасно потрібно звернути увагу, що свідок у кримінальному провадженні на досудовому слідстві має право користуватись під час дачі показань та участі у проведенні інших процесуальних дій правовою допомогою адвоката. Радимо скористатись такою допомогою, тому що трапляються багато випадків, коли свідок може стати підозрюваним, а потім обвинуваченим.

Захист адвокатом  обвинуваченого в судах першої, апеляційної, касаційної інстанціях також має важливу роль. Адвокат при розгляді кримінального провадження в судах вибере позицію захисту прав обвинуваченого, яка може привести до зменшення міри покарання, отримання умовного покарання, звільнення від кримінальної відповідальності або отримання виправдувального вироку. А у разі незгоди з вироком суду, своєчасне і правильне його оскарження в апеляційних та касаційних інстанціях допомагає отримати позитивний результат – змінити або скасувати незаконне рішення.